piątek, 18 lipca 2014

Marzenia

Każdy z nas ma marzenia niektórzy wielkie a niektórzy małe, ale w tym poście nie chodzi o to jakie kto ma marzenia tylko dążyć do nich i nigdy się nie poddawać. Bo przecież marzenia to część życia więc jak zrezygnujesz z marzeń to tak jakby połowa ciebie umarła. Moje marzenie to zostać tancerzem uwielbiam tańczyć hip-hop, to jest jakieś moje marzenie, oczywiście mam też inne ale wymieniłam to najważniejsze.
                                                   "Warto mieć marzenia"
Niektórzy patrzą na świat i pytają : Dlaczego?. Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie. To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest takie fascynujące. Zbyt długo myśląc o marzeniach tracisz czas na ich realizację. Wytyczenie sobie wielkich celów nie kosztuje ani odrobinę mniej niż wytyczenie sobie celów małych. Przeszkody są to straszne rzeczy, które widzimy, kiedy spuszczamy z oka cel. 
                     
Cel- zadanie które wyznaczamy swoim marzeniom.
Trzeba mieć marzenia, aby móc je spełniać. Bardziej żyjemy naszymi pragnieniami niż naszymi czynami. Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń; kluczem do sukcesu jest ich realizacja. Cele w życiu człowieka powinny być jak horyzonty, tak aby osiągając jedne, zawsze widzieć nowe. Marzyć, oznacza gwiazdki z nieba. Działać to wiedzieć której. Nieśmiertelne na ziemi mogą być jedynie wiara i nadzieja.
                             
Niema takiego wielkiego czynu, który by nie powstał z jakiegoś wielkiego marzenia.
Widzicie ile jest powodów do marzeń, marzenia to część życie bez nich nie żyjesz.
                            
                            
                          
Prześlij komentarz