wtorek, 25 listopada 2014

Samotność

                                                                  Hej Miśki
Dzisiaj chcę poruszyć dość dotkliwy temat a mianowicie samotność pewnie wiele z was czuło,a może nawet teraz czujecie że jesteście sami. Samotność to okropna rzecz, wiem to z doświadczenia. Zazwyczaj zostajemy sami gdy mamy problemy, wtedy nie ma nikogo i to nas najbardziej boli, a jeżeli się już ktoś znajdzie to wtedy czujemy że ta osoba robi to z litości do nas. To straszne, że niektórzy ludzie na zawsze zostają z swoimi problemami sami, bo tak nie powinno być, a najgorsze jest to jak jakaś osoba widzi że ktoś ma problemy, że sobie z nimi nie radzi, że jest sam, to zamiast pomóc odwraca się i udaje że nic nie widzi.

Wiecie co jest najgorsze że często myślimy że pobycie samemu nam pomoże, ale tylko nam się tak wydaje, bo tak naprawdę bycie samemu wszystko pogarsza, bo te wszystkie smutki, problemy i bóle trzymacie w sobie, a czasami warto z kimś porozmawiać bo rozmowa może bardzo dużo zdziałać. Oczywiście nie zawsze ale najczęściej. Przyznaję ja lubię samotność ale wszystkie swoje problemy wylewam na papier. Z moich problemów układam piosenki i w ten sposób wyrzucam to z siebie i właśnie taki sposób zastępuje mi rozmowy, ja założyłam sobie zeszyt z takimi piosenkami którego nikomu nie pokazuję i jeżeli wy też nie chcecie rozmawiać bo np. się boicie to też radzę wam założyć taki zeszyt, bo to pomaga.

I na dzisiaj to wszystko komentujcie, możecie pisać w komentarzach o czym chcecie kolejny post, jeżeli macie do mnie jakiś pytania to zapraszam :
Poczta: kenia_machalica_01@interia.pl
Facebook: klik
Ask: klik
                                               Dobranoc ♥
Prześlij komentarz