poniedziałek, 23 marca 2015

Marzenia- dlaczego tak trudno nam je spełnić ?

                                                              Hej ♥
Co tam u Was ? Jak Wam minął weekend ? Mi, jakoś. Nie było za fajnie no, ale dobra.
Dzisiaj przychodzę do Was z postem, gdzie będzie dużo moich przemyśleń, niektóre z nich są naprawdę ważne dla mnie. Marzenia, może zacznijmy od  tego, co to dla mnie znaczy słowo marzenia. Dla mnie, to część naszego życia, marzenia, to są w połowie nasze pasje, to są cele, które nie zawsze są łatwe.
W temacie jest dlaczego  tak trudno nam spełniać marzenia - Bardzo dobre pytanie. Jeżeli, mamy jakieś swoje takie ukochane marzenie, to robimy wszystko, żeby je spełnić. Czasami nasze marzenia, mogą nam się wydawać, że są za wielkie, żeby je osiągnąć, ale to bzdura. Jeżeli, czegoś bardzo chcemy, to nic nas nie powstrzyma, a tym bardziej na pewno z tego nie zrezygnujemy.
Często jest tak, że rezygnujemy z sowich marzeń, przez kogoś, bo np. komuś się one nie podobają, ale to nasze marzenia, a nie innych. Owszem, zdanie niektórych osób jest dla nas bardzo ważne, ale przez, to ze komuś nie podobają się nasze marzenia, możemy być nie szczęśliwi do końca życia. Spotkałam się też bardzo dużo razy z osobami, które zrezygnowały z marzeń, bo dla innych one byłe śmieszne. Powtarzam, to są nasze marzenia, nie innych. Nie możemy zrezygnować z marzeń, przez kogoś, a zwłaszcza dlatego, bo dla innych one są śmieszne.Marzenia są po to, aby je spełniać i nie warto z nich rezygnować, bo potem możecie tego żałować do końca życia. Powiem Wam coś, 2 lata temu tańczyła, chodziłam na zajęcia taneczne i moim marzeniem było osiągnąć coś w tej dziedzinie, ale przez jedną osobę, przez to, że jej się to nie podobało, zrezygnowała, z tańca. Żałuje tego do dziś, gdybym mogła, to cofnęłabym czas i nigdy bym nie zrezygnowała z tańca, ale za późno, czasu niestety nie da się cofnąć i będę tego żałowała do końca życia, bo zrezygnowałam z swoich marzeń. Dlatego Wy tego nie róbcie, choćby nie wiadomo jak ciężko było, nigdy nie rezygnujcie z marzeń, bo po jakimś czasie na pewno je osiągniecie.

                                                              Cytat Dnia
                          " Nie pozwól, żeby ktokolwiek mówił, że jesteś nikim."

                                                             Piosenka

                           

I na dzisiaj to tyle, do zobaczenia w następnym poście ♥
Prześlij komentarz