czwartek, 19 marca 2015

Hejty

                                                              Hej, hej, hej
Co tam  u Was ? Jak tam w szkole ? U mnie jest bardzo źle, ale nie wnikajmy w moje życie, przejdźmy może do tematu - "Hejty"
Dużo ludzi spotyka się z hejtami tymi do własnej osoby, jak i tymi, które obrażają naszych bliskich lub przyjaciół/kolegów. Wszystkie dotykają nas tak samo mocno, bo słowem da się bardziej zranić niż czynem, bo jak ktoś nas uderzy, to, to poboli chwilę, a jak ktoś np. powie nam, że jesteśmy grubi, to, to zostaje z nami na dłuższy czas. Hejty, to zazwyczaj cyberprzemoc, obrażanie kogoś przez Internet, zazwyczaj Hejty się pojawiają, gdy ktoś staje się sławny, czyjś kanał na yt lub blog staje się popularny, ale Hejty też padają do ludzi, którzy tak naprawdę, nic nie zrobili i to jest nie fer. Hejtami naprawdę da się skrzywdzić człowieka, bo ktoś napiszę 10 razy albo więcej, że ktoś jest głupi albo gruby i ta osoba w, to uwierzy. Oczywiście są też osoby, które się tym w ogóle nie przejmują i, po prostu mają, to wszystko gdzieś.


Dzięki hejtom, osoby, które są bardzo wrażliwe, potrafią płakać z wszystkiego, popadają w depresje i, wtedy, to hejtowanie przestaje być zabawne, bo przez głupie teksty, nie, które osoby mogą nawet popełnić samobójstwo. Oczywiście, podałam najbardziej drastyczny przykład, bo równie dobrze, to może się skończyć tym, że ktoś będzie cały czas płakać i będzie się wstydził samego siebie. Teraz się skupiłam nad hejtami do naszej osoby, a co z hejtami, które dotyczą naszych bliskich, naszych przyjaciół, kolegów ? Takie Hejty też nas bolą, bo dotyczą osób, które coś dla nas znaczą, dotyczy, to osób, które są dla nas ważne, tak naprawdę Hejty, to puste słowa, rzucone na wiatr, te zdania wypowiedziane są nic nie warte. Dla mnie osoby, które hejtują są niedorozwinięte, bo nie zdają sobie sprawy, że to niektóre osoby może naprawdę zaboleć. Jeżeli Wy się spotkaliście, z hejtami lub dalej Was hejtują, to po 1 nie przejmujcie się tym, bo to są tylko puste zdania, te osoby nawet Was nie znają, więc starajcie się mieć, to gdzieś, a po 2 gdybyście potrzebowali się komuś wygadać, to możecie na mnie liczyć, obiecuję Wam, że postaram się pomóc jak tylko mogę tu macie kontakt do mnie :
  Facebook - klik
Ask - klik
Poczta - kenia_machalica_01@interia.pl

                                                                 Cytat Dnia

                                      " Słowo nie strzała, a może bardziej zranić."
                                                                  Piosenka
                     


I na dzisiaj to tyle, do obaczenia w następnym poście.
                                                     
                                             Miłego Wieczoru ♥
                                            
 
Prześlij komentarz