wtorek, 30 września 2014

Parę rzeczy co można porobić gdy nudzi ci się jesienną porą

Hej dzisiaj jest bardziej luźniejszy post bo będzie więcej zdjęć niż pisania ale mam nadzieje że się wam spodoba. Dobra więc w tym poście pokaże jak zrobić parę ozdobnych rzeczy i nie tylko, w klimacie jesiennym, no więc zaczynamy.

1. Kolorowy bukiet liści samemu zrobionych na okno. (każdy krok będę pisała w podpunktach)

a) Naszykuj rzeczy które będą ci potrzebne: wysuszone liście ( np. klonu, kasztanu, żołędzia itp.)
b) Następnie wszystkie listki odwróć tak żeby o góry ( czy tą stroną którą widzisz ) odwrócić listki czyli wszystkie liście myszą być stroną wypukłą.
c) włóż jednego liścia pod kartkę tak  żeby tylko ogonek wystawał i przytrzymaj.
d)weź jakikolwiek pastel o ręki i zacznij nim kolorować tą część gdzie jest liść efekt mniej więcej ma być taki.
e)Następnie wytnij to według kontur mniej więcej tak.
f) Zrób tyle takich liści ile chcesz ale musi być więcej niż 3, później jak uznasz że masz wystarczająco liści to ułóż je na podłodze tak abyś później bez problemu mogła je ułożyć na kartce.
g)Ułóż liście na kartce i je przyklej najlepiej do kartki technicznej kolorowej najlepiej niebieskiej rozmiaru A4, a następnie wyciąć tak żeby było widoczne tylko liście.
h) zrób dziurkę na środku i gotowe możesz przewlec przez to sznurek i zawiesić to gzie albo może taśmą przykleić to do okna. proszę i już macie co najmniej pół godziny z głowy myślę że podobał wam się post i że tym razem pojawią się pod nim komentarze piszcie o czym chcecie następny post :) Dobranoc.
 
Prześlij komentarz