piątek, 29 lipca 2016

Role w naszym życiu

Hej, dziś przychodze do Was z postem dość nietypowym i po tytule trudno byłoby się zorientować o co chodzi. Ostatnio byłam też na sesji z moją przyjaciółką, która aktualnie wyjechała. Zdjęcia są mega, o czym sami się przekonacie, ale chce dodać, że zdjęcia były robione w różnych miejscach i będą one podziolone na różne posty. Nie przedłużając zaczynajmy.


W naszym życiu my sami pełnimy różne role, jak i inni. Mamy obowiązki, zadania i różnego rodzaju prace. Jesteśmy dziećmi, rodzeństwem, wnukami, przyjaciółmi, uczniami, pracownikami itd. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo społeczeństwo ich potrzebuje.


Role, które pełnią inni ludzie w naszym życiu też są ważne. Mama, tata, babcia, dziadek, siostra, przyjaciółka, nauczyciel, itd. Bez nich nie byłoby nas, nie umieli byśmy pisać, mówić, myśleć, chodzić, nie wiedzieli byśmy co to smutek, szczęście, troska, miłość, a nawet zwykła 'głupawka' z najlepszą przyjaciółką.


Ceńmy to kim jesteśmy i tych, którzy są koło nas, tych w których mamy wsparcie i są wstanie czegoś nas nauczyć. Każdy człowiek jest wartościową osobą i nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. Tak jak my jesteśmy ważni dla innych, tak inni są ważni dla nas.


Myślę, że zrozumieliście o co mi chodziło, a teraz zobaczycie jak wyglądam gdy nie pozuje do zdjęć, a się wygłupiam ( taki dodatek ) i pamiętajcie, że nie ważne co by ludzie myśleli, trzeba zawsze być sobą.

Prześlij komentarz