czwartek, 21 stycznia 2016

Zmiana na lepsze.

                                       "Od nowego roku, będę chodziła na siłownie"
                                        "Od nowego roku będę miała lepsze oceny"
                              "W 2016 będę bardziej pomocna, kulturalna i życzliwa"
Wszystko zaczynamy od 'Nowego roku' albo 'w 20..' A tak naprawdę po połowie stycznia, większość się nie trzyma słowa, które sobie obiecało. Dlaczego ? Dobre pytanie. Niektórym się nie chce, niektórzy nie mają czasu, a jeszcze inni zapomnieli o swoich 'postanowieniach'.


Dlaczego wszyscy zaczynamy zmiany od nowego roku ? Dajemy sobie obietnice, które i tak nie będą dotrzymane ? Ja, jak chce coś zrobić, nauczyć, się czegoś czy pójść gdzieś, to nie czekam na nowy rok, robię to od razu albo przy najbliższej okazji. Dlaczego nie zmotywujemy się wtedy gdy czegoś chcemy, tylko czekamy, a później i tak tego nie robimy ?


Żeby coś zrobić i nauczyć się trzeba chęci, a nie nowego roku czy kolejnej dobrej wymówki. To, że chcemy, że jesteśmy uparci i dążymy do tego się liczy. Musimy w siebie uwierzyć i być konsekwentni. Bo tak naprawdę każda wymówka jest dobra, byle by nic nie robić.


Jeżeli macie jakieś postanowienia, to trzymajcie się ich, nie poddawajcie się i bądźcie wytrwali. Bo pamiętajcie " im trudniejsza droga, tym piękniejsze zwycięstwo ". Wieże, że uda Wam się dotrzymać tych postanowień, nawet jak Waszym postanowieniem jest nie dostać jedynki, to po prostu się uczcie, proste prawda ? Nie czekajcie na 'Nowy rok ', bo nie warto.


Mam nadzieje, że post się Wam spodobał. Wiem, że nowy rok był już prawie miesiąc temu, ale ten post, tylko w połowie jest nawiązany do niego, więc chyba się nie obrazicie o to. Piszcie w komentarzach czy macie jakieś postanowienia i czy dalej się ich trzymacie.

                                  Więc do zobaczenia w następnym poście i łapcie zdjęcia ♥

 
 
 
Prześlij komentarz